це цікаво

це цікаво
скористайся

ЗНО - 2020


Тестові завдання для підготовки до ЗНО
виконати до 07.04.2020

11-Б тести

виконати до 08.04.2020

11-А тести

11-Б тести

Виконати тести до 09.04.2020

11-А тести

11-Б тести

Виконати тести до 10.04.2020

11-А тести

11-Б тести


Тести по темам



Безкоштовний відео-курс з історії України.


Шановні учні 11-х класів  бажаю
 успіху у підготовці до ЗНО 2017 року!



Тема №1

дати:
IV - середина III тис. до н.е. - розселення племен трипільської культури на території України;
V - VII ст. - Велике розселення слов'ян.
Поняття:

«історичні джерела»  це певна якість артефактів минулого (старожитностей). 
«археологічна культура», термін, уживаний для позначення спільності (комплексу) подібних між собою археологічних пам’яток, що відносяться до одного часу і поширені в певній місцевості.
«палеоліт»,  давня кам'яна доба, найдавніший період людського суспільства. Щодо тривалості палеоліту є різні думки (від 3 млн до 100—150 тис. років тому). Кінець палеоліту датується близько 13 тис. років тому (12 000 — 10 000 років до Р. Х.).
 «мезоліт», Середня кам'яна доба – епоха кам’яної доби (12,000-7,000 до РХ), що була перехідною між палеолітом і неолітом. Також, деколи вживається назва епіпалеоліт.
 «неоліт», новий кам'яний вік (6–поч. 4 тис. до н. е.), що заступивпалеоліт і мезоліт та передував мідному віку, заключний період кам'яної доби. Неоліт став особливим етапом в історії України і людства взагалі. Саме з неолітом пов'язаний початок переходу від привласнюючих форм господарства до відтворювальних, створення культурно-історичних областей, в межах яких розповсюджувалися такі інновації, як відтворювальне господарство,кераміка, відтискна техніка розщеплення, шліфування, свердління, різноманітні елементи духовної культури.
«бронзовий вік», Бро́нзова доба або бронзовий вік, епоха бронзи — історичний період, котрий прийшов на заміну енеоліту (мідна доба) — перехідному періоду після кам'яної доби. Характеризується виготовленням і використанням бронзових знарядь праці і зброї, появою кочового скотарства, поливного рільництва, писемності, рабовласницьких держав (кінець ІІІ — початок I тисячоліття до н. е.). Бронзова доба змінилася залізною добою у I тисячолітті до н. е.
Ранній залізний вік - період в історії людства, коли люди почали використовувати залізо для виготовлення знарядь праці. Сліди найдавнішого виробництва заліза в Україні виявлені на її крайньому північному сході в поселенні, яке датується XV-XIV ст. до н. е. Залізо поступово витісняє з ужитку бронзу. Відбувся перехід до кочового скотарства.
Ранній залізний вік — остання епоха давнини, яка тривала від кінця ІІ до І тисячоліття до нашої ери. На теренах України ця епоха бере початок у ХІІ столітті до нашої ери. Найцікавіші сторінки раннього залізного віку пов’язані зі скіфами та сарматами. Саме тому вчені виділяють періоди цієї епохи: передскіфський (кіммерійський) — ІХ — перша пол. VІІ ст. до н. е., скіфський — друга пол. VІІ — ІІ ст. до н. е., сарматський — ІІІ/ІІ ст. до н. е. — ІV ст. н. е.
Колоніза́ція — заселення незайманих земель або захоплення чужих територій із подальшим їхнім заселенням.
Карти:









МАТЕРІАЛИ по підготовці до ЗНО 2015

КЛУБ ЗНО



Диск із підготовки до ЗНО

ПРОГРАМА ЗНО 2015

КНИГИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ

Програма для тестування







ТЕМА №29
виконати до 16.12.2014
завдання


Тема №28
виконати завдання до 19.12.14
ЗАВДАННЯ




тема №2

повторити теми №4-5

Комментариев нет:

Отправить комментарий